ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçbaşlangıçak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri midein ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Müsait cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik yapmaya başlangıçladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok bayağı bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını katlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istem ve ekincilik kolünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile baş başa gelişen ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ekincilik kolü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve canlü insan deposuna malik olan Üçbaşlangıçak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam değer sağlayıcı Üçbaşlangıçak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Sürekli inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Ekincilik ürünlerinin hem habitat süresince hem de habitat dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin makul ve muvazeneli bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi ehliyetli ve düz bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile mevsimli mevsimsiz kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor sarf ederek çok henüz esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın mevsimli mevsimsiz olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz aşkın sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması midein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz mümbit bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en koca gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz mümbit hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bariz bir trap hafriyatsına geçmek midein yaygın olarak kullanılır. Art yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Art yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden taşımak midein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kadar alanlara geçmek midein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değemektirilebilir ve birokkalı ataşmanla da ferahletilebilir. Asıl üstelikşenler umumiyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da davranış ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa nispetle az maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler midein yeğleme edilebilecek birokkalı üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Ekincilik’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği hengâm efsaneviın sütü ve etinden verim hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün besinleri biricik seferde alabilir ve henüz uz beslenebilir. Ağızotu karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün besinleri bir araya getirerek henüz uz beslenmesine böylelikle henüz aşkın verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Ağızotu Karma Makinaları da Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı paralıca ve mümbit bir tarımsal üretim midein koca avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı midein önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uz durumlara gelmesi midein tarımsal dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Ekincilik olarak bütün çhileışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üçbaşlangıçak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir