Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler sinein üretilen daha şekersiz modelleri de mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını karışmak sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya kafalandı. Hatta unutulmaya sebebiyle tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri yalınlık ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi destek esenlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri dansında çiftlere eşlik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşırı ayvaz dergisinde bayan vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de arz almaya kafaladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte de olduğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu kadar rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri hareketsiz kıta olarak satmanın birlikte biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gittikçe liberalleşmeye doğruca revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık gelmek sinein adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de taban kafalıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hareketsiz başına yahut bir partnerle her evetşfecir insan aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına nazaran seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına nazaran ihtiyaç, hayata renk zammetmek sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada aşina birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde örtülü olduğu sinein satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla durmak bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak sarmak, çalışmalevselliği hakkında haber edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein muhteşem çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makalelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan düzenışdoneş daha amelî ve rahatlık olmaya kafaladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu zaitrdığı sinein ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, canına zihayatlık zammetmek, daha sağlıklı bir orgazm durmak yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek sinein sex shoplardan düzenışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözlemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra muhteşem vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hareketsiz şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta bayağı müessir ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en amelî yolu. Başkaca seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis sebebiyleüğünün penisinizi sıkarken berhavasarmak sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek müşkül teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha sağlıklı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaleyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir