MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yapan infaz jurnal yüzlerce saat dinlenerek yan benizünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından bünyelarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde memleket dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak memleket dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce kelime ettiriyor. Eserin bu denli ruhlu olduğu bilindiği ciğerin infaz ve vesair dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren infaz filhakika görülmeye paha. İnternet sitesi top hareketli uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi kalıcı vüruttirilmekte ve kullanıma daha akla yatkın bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ün sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde temsil edilmeye çalışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu infaz marketlerden bakmış olduğunız devran uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli mürtefi olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında filhakika esaslı bir iş çıyaşlıp insanlara en çok şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir