Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış tütün yan aldığından, sigaraya benzemekle müşterek, kökleşik sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede tütün adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma çalışmalemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan eşhas bağırsakin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek bağırsakin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en makro tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışhunrizklarını göçermek ve insanların elan az zararlı bir alternatif https://sigaramiz10.com/heets tutmak bağırsakin kökleşik sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da ayrımlılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı bağırsakin mutasavvertır. çeyiz, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu iş, tütünün yanması adına, buharlaşması yüz açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara için elan az zararlı olarak kabul edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın dercetmek bağırsakin muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, tasarrufı da yöresel yasalara mecburdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin alakadar yasal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı yüz, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil öteki tütün ürünleri kabil tabilık yapıcı olabileceği konusunda ikazlar yapılmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuştur. Temelı sıhhat örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve öteki sıhhat sorunlarına niçin olabileceğinden kuşku etmektedirler. Başkaca, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki etkileri bile dil kavgası konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara için elan az zararlı bulunduğunu ve sigara terk yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini kökleşik sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan eşhas bağırsakin tercih edilebilecek bir alternatif olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara için elan az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün tasarrufı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki yasal düzenlemelere ve sıhhat önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir