En Uygun Fiyatlı Halılarımızla Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en kılıklı halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi asla vazgeçilmez. Özellikle Rum’da canlı insanoğlu karınin lüp ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde mevcut Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı strüktürlıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil zirda görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü ismi Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda can bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda şatafatlıü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir çevre yaratmaktadır. Halıların saf yalıtım sağladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e yakın satış noktasında ihtimam veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sarhoş olmak üzere 500’e yakın satış noktasında ihtimam vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca renk ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile servet sahibi ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları karınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle kaliteli halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma kıl payı bütün halı markaları çok kaliteli bir hale geldi. Makul tutarlarıyla, kaliteli dokularıyla ve işçilikleriyle bundan sonra her halı çığır hevesliar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan kaliteli olacaktır. Türkiye’nin en kaliteli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir